A csapatba kerülésük akkor dőlt el, amikor Szviridov Attila a ráckevei halőrök vezetője beszámolt két srácról, akik éjszakánként teszik a csónakjukat vízre és a környékbeliek elmondása szerint ?kapálnak?. Egyik éjjel akasztottak is egy jó nagy busát kívülről. Mikor a halőri csapat rájuk rontott, ők csak hagyták a csomagjukat átvizsgálni, majd a Happy Gang névhez méltóan kaján mosollyal mutatták be a hal visszaengedéséről készült videót.
Orbán István
Szeretnénk ezt a nevet elutasítani! Fogalmunk sincs, honnan kaptuk.
Imádjuk a természetet és úgy érezzük megtaláltuk az egyensúlyt a jókedv a fogás élménye és természettel való bánásmód között.
Egy ilyen szép halnak is tudunk örülni (legalább még van)
Épp ezért a vad vizeket részesítjük előnyben, itt érezzük igazán jól magunkat.
Az sem baj, ha egy kicsit macerás odajutni
Az első csepp esőtől sem rohanunk haza
Meg egy kis havacskától sem
Ha a lehetőségek olyanok, mindig megadjuk a módját
Főként, ha Krisztián barátunk is velünk van (szinte mindig)
Mivel eddig csak a magunk szórakoztatására horgásztunk elég gyengén állunk fényképekkel. Egy párat azért a nem művészi alkotásaink közül bizonyítékként:
Lőrinc egyéni rekordja 22,00 kg
Happy Gang Team